środa, 11 stycznia 2017

Podbean - aplikacja do słuchania podcastów po angielsku

Podbean - to aplikacja do słuchania podcastów. Dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i IOS. Co więcej, możliwe jest również korzystanie z wersja webowej. Pozwoli nam to na słuchanie ulubionych podcastów również z poziomu przeglądarki internetowej na dowolnym komputerze z dostępem do internetu

Aplikacja gwarantuje nam dostęp do wszystkich swoich zasobów. A jest w czym wybierać. Swoje nagrania umieszcza tutaj blisko 140 000 wykonawców. Wszystkie nagrania złożyły się na łączną sumę ponad 3,5 mln odcinków (stan na dzień 10.01.2017). Zatem w aplikacji Podbean każdy powinien znaleźć coś ciekawego. Obecnie jest to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi do słuchania podcastów dostępne na różne systemy operacyjne. Znaleźć tutaj można aż 16 obszarów tematycznych. Wybrane podcasty możemy pobrać, dodać do ulubionych czy ustawić powiadomienia na wybrane kanały.

Z aplikacji w każdej wersji (na smartfonie, na komputerze) można korzystać nieodpłatnie. Opłaty pobierane są jedynie od osób, które chcą publikować swoje nagrania. Podbean zarówno w wersji web, jak i w wersji na urządzenia mobilne oferuję kanały, na których mamy dostępne nagrania video. Co nie jest oczywiste w przypadku innych tego typu narzędzi oferowanych na rynku. Przykładowo możemy ogląda najbardziej aktualne wystąpienia TedTalk. Do doskonalenia nauki angielskiego na pewno przydatne byłoby dodanie napisów do materiałów video. Tego jednak tutaj nie znajdziemy.

Jeżeli szukacie zatem aplikacji do słuchania podcastów w celu nauki angielskiego to aplikacja: Podbean jest godna polecenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz