niedziela, 14 czerwca 2015

Angielskie filmy z napisami - Ororo.tv


Ororo.tv to bardzo ciekawa strona, dla tych którzy pragną połączyć naukę angielskiego z rozrywką. W serwisie znajdziemy bardzo duży zbiór filmów i seriali anglojęzycznych. Są to aktualne i bardzo popularne propozycje. Szczególnie jeżeli mówimy o sekcji seriali. 


Z serwisu możemy korzystać nieodpłatnie. Są jednak pewne ograniczenie. Każdy z użytkowników ma dostęp do godzinnego materiału w ciągu 24 godzin. Jeżeli zależy nam na dłuższym oglądaniu to powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni abonament. Dla ludzi, którzy chcą oglądać za pomocą strony jakieś ciekawe seriale klika razy w tygodniu, godzina dziennie będzie w zupełności wystarczająca. Bez wątpienia taka nauka angielskiego jest jednym z najprzyjemniejszych sposobów edukacji. Podczas oglądania interesującego nas serialu, nasz mózg znacznie łatwiej przyswaja nowe słownictwo. 

Co do samego serwisu. Po wybraniu odpowiedniego odcinka czy filmu otwiera się okno z odtwarzaczem. Wszystkie filmy i seriale mają już załadowane napisy. Nie musimy się zatem martwić o wyszukiwanie odpowiedniego tekstu. Wszystkie filmy i seriale wyświetlane są płynnie, a do jakości obrazu nie można się w żaden sposób doczepić. Pod tym względem strona ta jest na pewno znacznie bardziej dopracowana, aniżeli blog którego opisywałem jakiś czas temu - filmsubs.blogspot.com. Co więcej, w każdej chwili możemy zapauzować film i sprawdzić słówko, którego akurat nie rozumiemy.

Jeżeli poszukujesz ciekawej strony z angielskimi filmami z angielskimi napisami, to bez wątpienia ororo.tv jest pozycją obowiązkową. Tym bardziej, że na chwilę obecną serwisów tego typu nie znajdziecie za dużo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz