niedziela, 6 października 2013

filmsubs.blogspot.com - blog z filmami po angielsku z napisami angielskimi

filmsubs.blogspot.com to chyba jedna z nielicznych stron w Internecie, gdzie znaleźć możemy filmy po angielsku z angielskimi napisami. Autorem bloga jest Rosjanin, który na bieżąco aktualizuje swoje wpisy umieszczając film z napisami.

Blog filmsubs.blogspot.com to całkiem spory zbiór filmów ułożonych w odpowiednie kategorie. Filmy możemy oglądać bezpośrednio z bloga, a napisy są już automatycznie wtopione w film. Co ciekawe większość filmów podpisanych jest odpowiednim poziomem języka angielskiego. Oglądać filmy można tutaj od poziomu A2/B1.
Znajdziesz tutaj między innymi takie klasyki, jak: "Król Lew" cy pierwszą część Harrego Pottera.

Wszystkie filmy są oczywiście odpowiednio kategoryzowane. Znajdziemy tutaj filmy niemalże każdego typu. Od komedii romantycznych po horrory. Wiele z zaprezentowanych filmów to klasyki kina, które fajnie będzie obejrzeć po latach. Co więcej, filmy niedawno grane w kinie nie należą tutaj do rzadkości. Blog jest na bieżąco aktualizowany. Zbiór wszystkich filmów to już setki godzin rozrywki i przy okazji niezwykle przyjemnej nauki języka angielskiego. Wielu nauczycieli języka angielskiego podkreśla, że nauka za pomocą filmów może być bardzo skuteczna. W dzisiejszym świecie wyszukiwanie odpowiednich filmów angielskich ułatwia nam Internet. Czemu, więc nie korzystać z tego narzędza?

www.filmsubs.blogspot.com to blog, który trzeba polecić wszystkich, którzy samodzielnie uczą się angielskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz