wtorek, 8 października 2013

www.britishcouncil.org - popularna strona do nauki angielskiego

www.britishcouncil.org - to bez wątpienia jedna z najlepszych stron w sieci, jaka oferuje nam tak bogate możliwości darmowej edukacji. Materiały zawarte na stronie używane są przez wielu profesjonalnych tutorów języka angielskiego. Co ciekawego znajdziemy na www.britishcouncil.org?
 • Sekcja: Listen&Watch to dział, w którym dostępne są rożnego rodzaju filmy i podcasty dostępne online. Do dyspozycji mamy kilka grup tematycznych, a każda z nich to swoistego rodzaju serial i od kilku do kilkudziesięciu epizodów:
  - Elementry Podcast
  - Big City Small World
  - Word on the Street
  - Britain is Great
  - Overcooked
  - Magazine
  - Stories and Poems
  - How to videos
  - Talk About
  - UK Culture 
 • Sekcja: Grammar & Vocabulary to dział, w którym dowiemy się o zasadach gramatycznych panujących w języku angielskim. Wszystkie opisy zamieszone na stronie są w języku angielskim.
 • Sekcja: Fun & Games - znajdziemy tutaj sporo gier przeglądarkowych doskonalące nasze umiejętności językowe. Głównie gramatyczne i słownictwo.
 • Sekcja Business & Work - seria krótkich filmików: "You're Hired" o tematyce pracy, rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki serii możemy w przyjemny sposób zobrazować sobie, jak powinniśmy wypowiadać się, kiedy uczestniczymy w rozmowie o pracę w języku angielskim. Ponadto znajdziecie tutaj serię podcastów: "Profesionals podcasts" oraz artykułów: "Business Magazine".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz