niedziela, 20 października 2013

www.sharedtalk.com - bezpłatne konwersacje po angielsku

www.sharedtalk.com to doskonała strona do konwersacji po angielsku za darmo. 
Na stronie mamy dwie możliwości kontaktowania się z innymi użytkownikami:
  • text chat - rodzaj czatu, na którym możemy prowadzić prywatne rozmowy z poszczególnymi osoba, jak i ogólnodostępny czat, na który prowadzone jest grupowa konwersacji.
  • voice chat - to głosowy czat, w którym możemy uczestniczyć po podłączeniu się do konkretnej osoby. Rozmowa prowadzona jest za pomocą komunikatora głosowego dostępnego na stronie www.sharedtalk.com. Nie potrzebna jest instalacja zbędnego oprogramowania. Wszystko działa na tyle sprawnie, że konwersacji niczym nie odbiega od tej prowadzonej za pomocą komunikatora skype.
Zarówno w przypadku text chatu, jak i voice chatu rozmawiać możemy z ludźmi z całego świata. Również nas ktoś w każdej chwili może zaprosić do rozmowy. 

Na www.sharedtalk.com praktycznie o każdej porze dnia i nocy znajdziemy chętne osoby do konwersacji. Musimy jednak mieć na uwadze fakt, że po drugiej stronie prawdopodobnie również spotkamy osobę uczącą się języka angielskiego. Nie mniej jednak jest to świetna okazja do szkolenia swoich umiejętności konwersacyjnych.

2 komentarze:

  1. Jest jeszcze aplikacja 10 słówek - też do pobrania z Google play. Przesyła 10 słówek dziennie razem z tłumaczeniem i przykładami w zdaniu. Pod koniec można sparwdzić się w teście

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest jeszcze aplikacja 10 słówek (www.10slowek.pl) również dostępna w Google play. Przesyła 10 słówek dziennie wraz z tłumaczeniem i przykładem zastosowania.

    OdpowiedzUsuń