sobota, 5 października 2013

italki.com - strona z nauczycielami angielskiego

italki.com to strona internetowa, na której możemy znaleźć partnerów do wymiany językowej. Ty możesz uczyć kogoś polskiego, a w zamian otrzymasz edukację w języku angielskim. Na stronie można znaleźć partnerów do wymiany również w innych językach. Italki jest jedna z największych platform wymiany językowej na świecie.

Strona www.italki.com może pochwalić się ponad milionem zarejestrowanych użytkowników. Liczba ta stale rośnie. Co więcej, na stronie znajdziesz profesjonalnych nauczycieli oraz korepetytorów języka angielskiego.

Aby móc korzystać z lekcji angielskiego należy dokonać zakupu określonej ilości wirtualnej waluty. Za jej pomocą na stronie zakupujemy lekcje języka angielskiego. Mamy tutaj naprawdę ogromne możliwości i różnorodność przy wyborze nauczyciela języka angielskiego. Ceny za lekcję z native speaker zaczynają się od 50 ITC (5$). System działa sprawnie i jest bezpieczny. Nie musisz obawiać się utraty środków, gdyż każdą lekcję potwierdzasz dopiero po jej zakończeniu, a nauczyciel wtedy otrzymuje swoje wynagrodzenie.

Jak dla mnie jest to strona numer jeden, jeżeli zależy nam na usprawnieniu swoich umiejętności konwersacyjnych. Co więcej, w serwisie możemy prowadzić swój notatnik W "notebooku" możemy pisać na przeróżne tematy w języku angielskim. Co ciekawe nasze wpisy są czytane przez native speakerów, którzy poprawiają nasze błędy językowe. Jest to darmowy sposób na szkolenie swoich umiejętności pisania w języku angielskim.

Samodzielna nauka angielskiego wymaga dużej samo motywacji. Pomóc nam w tym może społeczność ludzi z italki, którzy tak jak my chcą skutecznie i samodzielnie szlifować swoje umiejętności językowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz