niedziela, 9 lutego 2014

Strona z nauczycielami języka angielskiego - www.buddyschool.com


www.buddyschool.com - to bardzo ciekawa alternatywa dla bardziej popularnego serwisu italki.com. Na buddyschool szukamy korepetytorów języka angielskiego, z którymi możemy odbywać lekcję za pomocą komunikatorów internetowych. Wyszukiwarka tutorów jest dosyć prosta i intuicyjna. Swoje poszukiwania możemy sobie ułatwić odpowiednio kategoryzując wyszukiwarkę.


Na stronie znajdziemy bardzo dużo nauczycieli języka angielskiego choć jeżeli chcemy to i specjalistów w innych językach też jest tu całkiem sporo. Serwis jest platformą wymiany między nauczycielami, a studentami. Czyli nieco inaczej aniżeli w przypadku italki.com, gdzie możemy znaleźć partnera do nauki za darmo. Platforma to całkiem bogate źródło native speakerów oferujących swoje usługi w całkiem przyzwoitych cenach. Co ciekawe, niemalże każdy z korepetytorów oferuje lekcję testową zupełnie za darmo. Jest to krótka od 15 do 30 minut lekcja, na której możemy zobaczyć, jak wyglądają lekcje prowadzone przez danego tutora.

Kolejna różnica w odniesieniu do italki.com jest taka, że w przypadku buddyschool nie zakupujemy żadnych żetonów czy innej wirtualnej waluty, za którą mielibyśmy rezerwować lekcje.  Płatności dokonujemy na konkretne konto nauczyciela. Większość z korepetytorów używa systemu płatności mobilnych - paypal. Dosyć popularny jest też skrill oraz wester union. Z reguły przelew wykonujemy po każdej odbytej lekcji.

Podsumowując opis buddyschool chciałbym jeszcze raz podkreślić, że jest to całkiem spory zbiór nauczycieli języka angielskiego. Niemalże każdego możemy wcześniej przetestować. Jeżeli szukamy kogoś z kim chcielibyśmy doskonalić swoje umiejętności konwersacyjne to "buddyschool" jest na pewno stroną wartą rozważenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz